Marketing

Zaproponujemy Twojej firmie coś więcej niż tylko reklamę.
Dzięki temu, że marketing to nasza pasja możemy zaproponować Ci wyjątkowe treści, dzięki którym wybijesz się z przeciętnego przekazu konkurencji. Nie ważne czy jesteś firmą małą czy dużą, nie ważne czy dysponujesz małym czy dużym budżetem. Liczy się zaangażowanie ludzi, którzy tworzą marketing twojej firmy.

Loterie

Sprawnie przeprowadzimy loterię promocyjną. Loterie to skomplikowany proces, wymagający stworzenia regulaminu i zgód urzędowych. Musi być nadzorowany i przeprowadzany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ale liczy się coś jeszcze – pomysł dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Dzięki kreatywnemu podejściu i doświadczeniu możemy zaproponować Ci przeprowadzenie loterii promocyjnej na najwyższym poziomie. Dzięki temu wydane pieniądze przyniosą oczekiwany zwrot w postaci zwiększeniu lojalności klientów i pozyskaniu nowych.

Akcje promocyjne

Chcesz zwiększyć wyniki sprzedaży? Z nami Ci się uda. Razem stworzymy akcję promocyjną, dzięki której wyniki sprzedażowe poszybują w górę a Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Nasz zespół zaprojektuje akcję od A do Z zgodnie z oczekiwaniami twoich klientów i założonych celów biznesowych.

Konkursy

Klienci uwielbiają konkursy i quizy, które dodatkowo wzmacniają więź z marką. Możemy zautomatyzować cały proces konkursu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii internetowych. Dzięki temu pozyskujemy cenne dane klientów, ich lojalność i zaangażowanie.